ArtBLogistic - jesteśmy dla was

kontakt
skontaktuj się z nami

Adres rejestrowy

ART.B. LOGISTIC Sp. z o.o.

ul. Główna 9
26 – 600 Radom
Polska

NIP / VAT: PL 948-259-12-10

Adres rejestrowy

Sylvian Logistics Ltd.

Unit 3, Park Grange
Evegate Business Park
Station Road
Smeeth, Ashford, Kent TN25 6SX
England

VAT Number: GB 269499629
Company Number: 10708138
Timocom: 326062

Kontakt z naszymi biurami:

Wybierz interesujące cię miasto aby wyświetlić dane kontaktowe pracujących tam osób.

Biuro w Radomiu

Artur Białachowski

Artur Białachowski
Prezes zarządu / President

tel.: +48 48 383 09 91 
kom.: +48 509 562 621
e-mail: Artur.Bialachowski@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
skype: artur.artb

Joanna Tyczyńska

Joanna Tyczyńska
Key Account Manager

tel.: +48 48 383 09 92
kom.: +48 509 954 221
e-mail: Joanna.Tyczynska@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
skype: joanna.artb

Dominik Smorągiewicz

Dominik Smorągiewicz
International Forwarder

tel.: +48 48 383 09 96
tel.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 509 954 259
e-mail: dominik.smorągiewicz@artblogistic.eu

Barbara Łuczycka

Barbara Łuczycka
Dyrektor Finansowy / Finance Director

tel.: +48 48 383 09 91
kom.: +48 607 954 242
e-mail: Barbara.Luczycka@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
skype: barbara.artb

Karol Brzeziński

Karol Brzeziński
Koordynator ds. Logistyki / Transport Coordinator

tel.: +48 48 383 09 92
kom.: +48 607 954 015
e-mail: karol.brzezinski@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
skype: karol.artb

Justyna Wagner

Justyna Wagner
Referent ds. Transportu / International Forwarder

tel.: +48 48 383 09 92
kom.: +48 509 954 241
e-mail: Justyna.Wagner@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
 

Alona Gronzka

Alona Gronzka
Referent ds. Transportu / International Forwarder

tel.: +48 48 383 09 92
kom.: +48 607 954 412
e-mail: alona.gronzka@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
 

Elżbieta Ciupa

Elżbieta Ciupa
Specjalista ds. Administracji / Administration Specialist

tel.: +48 48 383 09 93
kom.: +48 607 954 232
e-mail: elzbieta.ciupa@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94
skype: ela.artb

Katarzyna Ciepiela

Katarzyna Ciepiela
Specjalista ds. Administracji / Administration Specialist,

tel.: +48 48 383 09 93
kom.: +48 607 954 232
e-mail: katarzyna.ciepiela@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94

Iwona Górnicka

Iwona Górnicka
Specjalista ds. Administracji / Administration Specialist

tel.: +48 48 383 09 93
e-mail: Iwona.Gornicka@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94

Wojciech Górnicki

Wojciech Górnicki
International Forwarder

tel.: +48 48 383 09 96
tel.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 607 954 011
e-mail: wojciech.gornicki@artblogistic.eu

Magdalena Ziółek

Magdalena Ziółek
Administration Referent

tel.: +48 48 383 09 93
tel.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 607 954 074
e-mail: magdalena.ziolek@artblogistic.eu

Marika Mroczkowska

Marika Mroczkowska
Administration Referent

tel.: +48 48 383 09 93
tel.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 607 954 074
e-mail: marika.mroczkowska@artblogistic.eu

Dawid Silkiewicz

Dawid Silkiewicz
Key Account Manager

tel.: +48 48 383 09 91
fax.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 607 954 140
e-mail: dawid.silkiewicz@artblogistic.eu

Security Team

Agnieszka Wietrzyńska

Agnieszka Wietrzyńska
Specjalista ds. Bezpieczeństwa / Security Specialist

tel.: +48 48 383 09 96
kom.: +48 512 254 473
kom.: +48 502 284 875
kom.: +48 607 954 337
kom.: +48 607 954 122
e-mail: security@artblogistic.eu
e-mail: security2@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94

Łukasz Kwaczyński

Łukasz Kwaczyński
Specjalista ds. Bezpieczeństwa / Security Specialist

tel.: +48 48 383 09 96
kom.: +48 512 254 473
kom.: +48 502 284 875
kom.: +48 607 954 337
kom.: +48 607 954 122
e-mail: security@artblogistic.eu
e-mail: security2@artblogistic.eu
fax: +48 48 383 09 94

Ewa Barańska

Ewa Barańska
Security

tel.: +48 48 383 09 96
tel.: +48 48 383 09 94
kom.: +48 607 954 337
e-mail: security@artblogistic.eu
e-mail: security2@artblogistic.eu

Biuro w Gdańsku

Agnieszka Turzyńska

Agnieszka Turzyńska
Key Account Manager

kom.: +48 784 503 404
e-mail: agnieszka.turzynska@artblogistic.eu
fax: +58 735 09 67

Biuro w Zgorzelcu

ul. Armii Krajowej 13/205
59-900 Zgorzelec

Tomasz Górniak

Tomasz Górniak
Transport Manager

tel.: +48 75 64 27 653
kom.: +48 509 954 261
e-mail: Tomek.Gorniak@artblogistic.eu
fax: +48 75 64 27 651

Paweł Skoczypiec

Paweł Skoczypiec
Referent ds. Transportu / International Forwarder

tel.: +48 75 64 27 653
kom.: +48 607 954 577
e-mail: Pawel.Skoczypiec@artblogistic.eu
fax: +48 75 64 27 651

Łukasz Wesołowski

Łukasz Wesołowski
International Forwarder

tel.: +48 75 642 76 53
tel.: +48 75 642 76 51
kom.: +48 601 666 000
e-mail: lukasz.wesolowski@artblogistic.eu

Maciej Wesołowski

Maciej Wesołowski
International Forwarder

tel.: +48 75 642 76 53
tel.: +48 75 642 76 51
kom.: +48 607 954 008
e-mail: maciej.wesolowski@artblogistic.eu

Biuro Lędziny

ul. Lędzińska 47
43-143 Lędziny

Rafał Biskup

Rafał Biskup
Koordynator ds. Logistyki / Transport Coordinator

kom.: +48 607 954 076
e-mail: Rafal.Biskup@artblogistic.eu

Bogusia Biskup

Bogusia Biskup
Referent ds. Transportu / International Forwarder

kom.: +48 509 954 089
e-mail: Bogusia.Biskup@artblogistic.eu

rzetelna firma

nasz adres: ul. Główna 9 26-600 Radom

copyright © 2009 www.artblogistic.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl